Vans w linii California wypuszcza na potrzeby sezonu jesiennego nowy zestaw Leather Nubuck Pack, w skład którego wchodzą nowe wersje butów Sk8 Hi Zip.

Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne i są to opcje w kolorze białawym, a także błękitnym oraz brązowym. Co wyróżnia te wydania? Ano to, że konstrukcja została zrobiona ze skóry oraz nubuku, po boku mamy kontrastowy branding, na tyle but zapinany jest na zamek błyskawiczny z rzemykowym uchwytem. Wisienką na torcie jest denimowa wyściółka pokryta wzorem. Każdy z nich stoi na białawej podeszwie.

Prezentowane buty Vans Sk8 Hi Zip pojawiły się w sklepie Vans DQM, więc powoli możecie ich zacząć szukać w pozostałych sklepach z marka Vans California.

Vans California Sk8-Hi Zip-Leather Nubuck Pack (Jesien 2015)-1 Vans California Sk8-Hi Zip-Leather Nubuck Pack (Jesien 2015)-2 Vans California Sk8-Hi Zip-Leather Nubuck Pack (Jesien 2015)-3 Vans California Sk8-Hi Zip-Leather Nubuck Pack (Jesien 2015)-4 Vans California Sk8-Hi Zip-Leather Nubuck Pack (Jesien 2015)-5

Reklama
air jordan