W linii podstawowej Classics amerykański gigant Vans serwuje nam nowy zestaw nazwany Gum Sidestripe, który wchodzi w skład jesiennej kolekcji na 2015 rok.

Na zestaw składają się trzy wersje kolorystyczne butów Old Skool, które łączy kilka charakterystycznych elementów. Co mamy na myśli? Zwróćcie uwagę na podeszwy oraz boczny branding, oba te elementy mamy w kolorze gumy, w brązie. Kolejną cechą, która jest podobna w każdym z wariantów są materiały. Przód buta, okolice sznurówek oraz piętę mamy w zamszu, natomiast boczne panele są już płócienne. Do wyboru mamy wersję w kolorze białawym, jasno i ciemno szarą. Na koniec dorzucno sznurówki w kolorze cholewki oraz skórzane wyściółki.

Widoczne tu buty Vans Old Skool pojawiły się w sklepie Vans DQM, więc powoli możecie ich szukać w bliższych Wam sklepach.

Vans Old Skool-Gum Sidestripe Pack (Zima 2015)-1 Vans Old Skool-Gum Sidestripe Pack (Zima 2015)-2 Vans Old Skool-Gum Sidestripe Pack (Zima 2015)-3 Vans Old Skool-Gum Sidestripe Pack (Zima 2015)-4

Reklama
air jordan