- Reklama -NikeNike

Vans prezentuje nową kolekcję Surf VR3

Vans Surf z dumą przedstawia nową kolekcję Surf VR3, którą zaprojektowano z myślą o połączeniu luźnego klimatu surfingu z nieustającym zaangażowaniem marki w produkcję bardziej zrównoważonej odzieży i obuwia.

Stworzona z szacunku do natury, nowa kolekcja jest ukłonem w stronę przyszłych pokoleń i obejmuje starannie zaprojektowaną odzież oraz obuwie, a także model Circle Vee w kolorze Ocean Blue. Całości kolekcji dopełnia sylwetka UltraRange VR3 w kolorze Beach Sand oraz Style 36 Decon VR3 SF w kolorze Sunshine.

Vans Surf VR3 Spring 2023 1

Dzianinowa cholewka Circle Vee została stworzona w 48% z bawełny organicznej, w 47% z konopi i w 5% z nylonu. Wszystkie wyściółki wykonane są z 50% bawełny organicznej / 50% bawełny z recyklingu, a sznurówki ze 100% naturalnych włókien jutowych.

Obok Circle Vee i innych towarzyszących mu modeli, kolekcja VR3 obejmuje również odzież – koszulkę Vans Wave SS, spodenki Primary Vans Wave Elastic Boardshort oraz czapkę Vans Wave Shallow Unstructured. Wszystkie ubrania kolekcji zostały zainspirowane paletą kolorów plaży: słońca, piasku i fal, które tak cenią sobie surferzy.

Prezentowana kolekcja jest już dostępna w punktach sprzedaży
detalicznej Vans Surf oraz na ich stronie internetowej.

Vans Surf VR3 Spring 2023 2 Vans Surf VR3 Spring 2023 3 Vans Surf VR3 Spring 2023 4 Vans Surf VR3 Spring 2023 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: