Vans i jego linia Vault to coś specjalnego, to nie są zwykłe regularne wydania, tylko takie, które wyróżniają się albo materiałami, wykonaniem albo motywem przewodnim i stylistyką. Jednym z najnowszych zestawów, który idealnie wpisuje się w ten opis to Animal Pack przygotowany specjalnie na sezon wiosenny bieżącego roku.

W zestawie znajdziemy absolutne klasyki amerykańskiej marki w postaci modeli Vans Sk8 Hi oraz Vans Slip On. Jak się zapewne domyślacie tematem przewodnim będą motywy zwierzęce, prosto z afrykańskich równin i dżungli. Mamy zatem cholewki albo pokryte w całości wzorami imitującymi zebrę i lamparta, albo widzimy je tylko na kilku akcentach jak chociażby brandingu. Oczywiście wykonanie i materiały to pierwsza klasa, lekko włochate materiały, skórzane wyściółki to tylko część tego na co się zdecydowano w tym projekcie.

Premiera pisywanego zestawu przewidziana jest na luty bieżącego roku.

VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-0 VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-1 VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-2 VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-3 VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-4 VANS VAULT ANIMAL PACK (WIOSNA 2016)-5

Reklama
air jordan