London Undercover to brand założony w 2008 roku i pomimo tego, że jest stosunkowo młody ma już za sobą bardzo udane kolaboracje, chociażby z Bape czy maharishi. Dziś przedstawimy ich kolejny taki projekt, tyle że z marką Vans w linii Vault.

Projekt obejmuje nie tylko buty Sk8-Hi Trek Cup LX, ale również parasolki co chyba jest dość logiczne. Do wyboru mamy aż cztery różne wersje kolorystyczne butów: czarny zamsz plus kamuflaż, szary zamsz plus kamuflaż oraz wersje z czarnym zamszem i geometrycznym wzorem i w odcieniach różu. Każdy z bocznych paneli ze wzorami wykonany jest z wodoodpornego nylonu. Z kolei parasolki są wykonane w identycznych rozwiązaniach jakie widzimy po boku każdego z wariantów butów.

Kolekcja Vault by Vans x London Undercover będzie miała premierę 22 października.

Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-1 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-2 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-3 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-4 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-5 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-6 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-7 Vans Vault x London Undercover (Jesien 2016)-8

Reklama
air jordan