- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVANS X TOY STORY (ZIMA 2016)

VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)

Amerykański gigant Vans znany jest między innymi z tego, że wchodzi bardzo często w nietypowe kolaboracje i tworzy z nich ogromne kolekcje. Przykładem na to jest chociażby projekt stworzony razem z Disneyem bazujący na bajce Toy Story.

Pośród nowości znajdziemy między innymi mini zestawy inspirowane głównymi bohaterami Toy Story. Na podstawie stroju Chudego powstały trzy modele butów: Sk8 Hi przypominają brązowe buty lalki, Old Skoole nawiązują do denimu i kamizelki, no i trzecie to Authentici. Z kolei na podstawie postaci Buzza powstały Sk8 Hi oraz Old Skoole w barwach stroju astronauty. To tylko część kolekcji, poniżej znajdziecie pozostałe modele butów, jak również zdjęcia z plecakami, czapkami czy skarpetami, a kolekcja jest jeszcze większa! 

Zapraszamy do sklepów Vans już od końcówki listopada, wtedy to właśnie cała kolekcja Vans x Toy Story pojawi się w sprzedaży.

VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-1 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-2 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-3 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-4 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-5 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-6 VANS X TOY STORY (ZIMA 2016)-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: