- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVault by Vans x Robert Williams - limitowana kolekcja

Vault by Vans x Robert Williams – limitowana kolekcja

Amerykańska firma Vans cały czas trzyma rękę na pulsie i prezentuje swoją najnowszą współpracę, która dotyczy najbardziej ekskluzywnej linii Vault. Mowa o połączeniu sił z Robertem Williamsem (cenionym 66-letnim artystą i malarzem oraz założycielem magazyn Juxtapoz Art & Culture).

Jednak co najważniejsze, stworzył on trzy wersje kolorystyczne modeli Sk8-Hi, Authentic oraz Slip-On. Wszystkie modele butów wyróżniają najwyższej jakości materiałem. W produkcji zastosowano chociażby skórzane wstawki. Ale buty to nie wszystko. Robert Williams zaprojektował także trzy unikatowe t-shirty. Każda para zapakowana jest w specjalny designerski karton i woreczek.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej kolekcji to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość, gdyż można ją zdobyć w warszawskim sklepie Veteran.

FA16_Vault_RobertWilliams_BP_JalapenaCobrasMalfeasance_Line2 FA16_Vault_RobertWilliams_BP_Sk8-Hi38DeconLX_FlamingCobras_Pair2 FA16_Vault_RobertWilliams_BP_Slip-On98ReissueLX_Jalapena_Pair1 image001 image003 FA16_Vault_RobertWilliams_BP_Tee_Black_Front

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: