- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylTechwearOto GALL i ich nietypowe video z wiosenno letnią kolekcją „Schism”

Oto GALL i ich nietypowe video z wiosenno letnią kolekcją „Schism”

Kolejną marką prezentującą swoje nowości na przyszłoroczną wiosnę i lato jest włoski brand z Mediolanu – GALL. Przed Wami nietypowe i zaskakujące video, które zapozna Was z nowościami z kolekcji zatytułowanej „Schism”.

Amerykański designer Justin Gall nie boi się eksperymentować, testować i wdrażać nietuzinkowych rozwiązań, dzięki czemu otrzymamy niesamowicie ciekawy zestaw propozycji. Nowoczesne wykończenia tkanin, abstrakcyjne barwniki, modułowe detale i sprytne aplikacje graficzne stały się wizytówką techwearowej marki. W ofercie mediolańskiego brandu znajdą się kurtki, spodnie, jak również bluzy z kapturem i kilka innych pozycji.

W przypadku tkanin marka wykorzystuje ekologiczną surową bawełnę i len, które są barwione organicznymi związkami roślinnymi, owocowymi i herbacianymi. Nylony z recyklingu są używane w niektórych elementach odzieży wierzchniej, co dodatkowo podkreśla ekologiczne podejście GALL.

Ochrona wydaje się być kluczowa w asortymencie tej marki, a dodatkowo ważne są również rozmaite sposoby dopasowania, zapinania lub noszenia niektórych elementów. Mowa chociażby o zamkach błyskawicznych, ściągaczach, paskach i linkach. Dodatkowo regulowane i modułowe projekty kieszeni zapewniają łatwe przechowywanie i ogólną funkcjonalność.

Odpalcie na dobrych głośnikach lub słuchawkach i wczujcie się w klimat poniższego video. Co do nowości to zgarniecie je już za kilka miesięcy z ich sklepu online

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: