- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersSlip-On bohaterem drugiej kolekcji Wacko Maria x Vans

Slip-On bohaterem drugiej kolekcji Wacko Maria x Vans

Nie dalej jak w połowie marca przedstawialiśmy Wam kolekcję Wacko Maria x Vans, której głównym bohaterem był model Vans Authentic. Dziś obie strony przedstawiają kontynuację tego przedsięwzięcia i serwują buty Vans Slip-On w limitowanym ujęciu.

Podobnie jak to było przy poprzedniej kolaboracji, tak i teraz motywem przewodnim są płyty winylowe. Japoński brand, który powstał w 2005 roku z inicjatywy byłego piłkarza J-League, znany jest ze swoich muzycznych konotacji stąd właśnie taki, a nie inny pomysł na na nadchodzącą kolekcję.

Do wyboru będziemy mieli trzy wersje klasyka bez sznurówek. Płócienna cholewka będzie zabarwiona w całości na jeden kolor: fioletowy, biały lub brązowy. Dodatkowo naniesiono na nią grafiki przedstawiajace czarne płyty winylowe. Każdy z wariantów będzie spoczywał na białej podeszwie z czarnym wąskim paskiem.

Oprócz samych butów obie strony serwują koszule na krótki rękaw, które będą wyglądały podobnie jak wspomniane buty. Mamy zatem wersje w granacie, bieli i pomarańczu, a na nich czarne winylowe płyty.

Premiera kolekcji koszul i butów Wacko Maria x Vans Slip-On przewidziana jest na 15 maja bieżącego roku.

Wacko Maria x Vans Slip-On Wacko Maria x Vans Slip-On 7 Wacko Maria x Vans Slip-On 5 Wacko Maria x Vans Slip-On 1 Wacko Maria x Vans Slip-On 3 Wacko Maria x Vans Slip-On 2 Wacko Maria x Vans Slip-On 4

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: