- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaSztukaFilmWiedźmin - oto finalny zwiastun nowego serialu

Wiedźmin – oto finalny zwiastun nowego serialu

Do sieci trafił właśnie finalny zwiastun serialu Wiedźmin, za produkcją którego stoi serwis Netflix. Poniżej obadacie trailer video i poznacie szczegóły premiery.

Niewiele ponad tydzień do premiery, a Netflix raz jeszcze podkręca oczekiwania na swoją najnowszą produkcję. Oprócz ogólnego podglądu na fabułę otrzymujemy jeszcze przedsmak scen walki, mamy Ciri w opałach, Yennefer w akcji, a to tylko ułamek tego co będzie się działo w nowej produkcji. Wisienką na torcie jest humorystyczna końcówka z dialogiem między Geraltem i Jaskrem, których komediowa chemia jest jednym z najbardziej lubianych elementów twórczości Sapkowskiego.

W główną rolę Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, którego możecie znać z roli Supermana w DC Universe, a także filmu „Mission: Impossible – Fallout”. Młodą księżniczką Ciri stała się Freya Allan, natomiast Yennefer zagra Anya Chalotra. Za produkcję serialu odpowiada Lauren S. Hissrich, a pomagają jej między innymi Tomasz Bagiński oraz Jarosław Sawko ze studia Platige Image.

A kiedy premiera serialu „Wiedźmin”? Szykujcie popcorn i świąteczne pierniki, ponieważ binge watching rozpoczniecie już 20 grudnia bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: