Strona główna Lifestyle Inne absolut i sacai wypuszczają limitowane wersje butelek wódki

absolut i sacai wypuszczają limitowane wersje butelek wódki

Czy tego chcemy czy nie, sezon świąteczne sylwestrowy jest już tuż za rogiem. Świadczą o tym chociażby takie projekty jak CIROC x Palace Skateboards czy prezentowane dzisiaj przedsięwzięcie na linii absolut x sacai.

Chitose Abe, a raczej przedstawiciele jej japońskiej marki o nazwie sacai, zostali zaproszeni przez ekipę absolut do specjalnej akcji. Współpraca koncentrująca się na propagowaniu stylu życia polegającego na ograniczaniu, ponownym użyciu i recyklingu podkreśla, że kreatywność nie jest limitowana ograniczeniami związanymi ze zrównoważonym rozwojem.

Obie strony dostarczają nam specjalny projekt butelki, który został obandowany napisami z nazwą każdej z firm. Do tego dochodzi specjalna dysza rozpylającą wielokrotnego użytku z silikonową tuleją. Dzięki temu całość nadaje się do ponownego napełnienia i użycia w dowolnym celu. Powłoka idealnie dopasowana do szklanej butelki o pojemności 500 ml, ma charakterystyczny niebieski kolor z subtelnie wytłoczonym brandingiem.

Zestaw butelek z limitowanej edycji jest dostarczany w komplecie z dopasowaną koszulką, która korzysta z projektu co-brandingu. Całość dostępna będzie w specjalnym opakowaniu z papieru nadającego się do recyklingu. 

Widoczny tu zestaw sacai x absolut Limited Edition Bottle Set limitowany jest jedynie do ilości 500 sztuk. Z dostępnością będą zapewne problemy, więc pozostaje nacieszyć się jedynie poniższymi zdjęciami.

wodka absolut x sacai 1 wodka absolut x sacai 2 wodka absolut x sacai 3 wodka absolut x sacai 4 wodka absolut x sacai 5 wodka absolut x sacai 6

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: