- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersWyciekły zdjęcia nadchodzących Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1...

Wyciekły zdjęcia nadchodzących Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low

Pamiętacie jak w połowie marca pokazywaliśmy Wam Air Jordan 1 High, za projekt których odpowiadał Travis Scott i japońska marka fragment Design? No to wychodzi na to, że na sklepowych półkach pojawi się również wersji Air Jordan 1 Low.

Nie dość, że projekt tym razem będzie w niskiej sylwetce to kolory zastosowane na cholewce będą tak jakby alternatywną wersją. Niebieski tył i zapiętka bedą w tych samych kolorach, czyli zestawiono ze sobą czerń i kolor niebieski. W wersji High obudowa toeboxu i okolice wiązania były czarne, natomiast w tym przypadku wspomniane elementy będą białe. Z kolei Swoosh z czarnego zmienia się w białawy. Zmieniono również górę toeboxu, która w nadchodzącej wersji została zabarwiona na biało.

Do prawdopodobnej premiery Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low ma dojść na jesień, ale nie wiemy czy skończy się wydaniem Family and Friends czy trafią do szerszej dystrybucji i na przykład pojawią się na Nike SNKRS. Czas pokaże.

Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low 1 Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low 3 Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low 4 Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low 5 Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low 6

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: