Ostatnio rozpisywaliśmy się o tym jak może wyglądać ponowna współpraca Nike z producentem konsol Sony Playstation. Natomiast dzisiaj możemy skupić się na największym rywalu PS’a, czyli firmie Microsoft, która produkuje konsole Xbox.
Z racji, że kilkanaście dni temu mieliśmy do czynienia z kilkoma świetnymi wydaniami modelu Air Jordan III – głównie za sprawą takich postaci jak Tinker Hatfield oraz Justin Timberlake, ekipa stojąca za konsolą Xbox wpadła na genialny pomysł. Mianowicie chodzi o custom Xbox One X, w całości inspirowany wyżej wspomnianymi butami. Dzięki temu zabiegowi, na „pudle” możemy zobaczyć wszystkie charakterystyczne symbole od Jordan Brand. Jest więc logo Jumpan czy na przykład elephant print.
Ponadto mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Tak jak w tytule tego newsa, obie ekipy planują małą rozdawkę w postaci trzech konsol a cała zabawa odbędzie się na portalu Twitter i będzie trwała aż do 21 lutego. Do wygrania będą następujące wydania: Free Throw Line Xbox One X, Black Cement Xbox One X i Tinker Xbox One X.
Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową, poświęconą konsolom Xbox.