- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Gwiazda Chicago Bulls Zach Lavine podpisuje kontrakt z New Balance

New Balance Basketball działające zaledwie kilka lat rozszerza swoje portfolio zawodników NBA o kolejną gwiazdę. Tym razem dołącza do nich Zach Lavine, gwiazda Chicago Bulls.

Lavine, który zyskał rozgłos po swoich niesamowitych występach w konkursie wsadów w 2015 i 2016 roku, rozpoczął karierę jako sportowiec Nike. Pracował z nimi przez 3 lata. Nawet pojawił się w reklamach u boku Aarona Gordona dla modeli takich jak AlphaDunk. Później podpisał 4- letni kontrakt z adidas Hoops. Teraz wchodzi we współpracę z firmą z Bostonu – New Balance.

„New Balance to marka, która inwestuje we mnie nie tylko jako gracza, ale jako osobę. Chciałem współpracować z firmą, która pasjonuje się również wspieraniem moich interesów poza parkietem” – powiedział LaVine w oświadczeniu.

„Kreatywność New Balance ma duży wpływ na sprawy pozaboiskowe i jestem podekscytowany dołączeniem do listy sportowców, którzy nie boją się podejść do gry na swój własny sposób”.

Zach Lavine tym samym dołączy do pozostałej ekipy działającej pod parasolem New Balance Basketball, chodzi o takich zawodników jak Kawhi Leonard, Jamal Murray i Dejounte Murray.

„Zach jest globalną gwiazdą, która nigdy nie bała się ciężkiej pracy, na i poza boiskiem.”   – powiedział w oświadczeniu Groveen Lokesh, Head of Basketball Sport Marketing w New Balance.

„New Balanace wraz z Zachiem będą próbować zmienić grę i zainspirować następne pokolenie graczy”.

zach lavine new balance 2 zach lavine new balance 3 zach lavine new balance 4

- Reklama -Air Jordan 13Air Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: