- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersWyciekły pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High „Silver Toe”

Wyciekły pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High „Silver Toe”

Mamy dopiero październik, a do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 High „Silver Toe”, które pojawią się w sklepach w 2021 roku.

Projektanci z biur oznaczonych Jumpmanem na przyszły rok dostarczą nam całkiem nową kolorystykę Jedynek. To co będzie ją wyróżniało to metaliczne i srebrne panele przy kołnierzu i tyle, a także na górze toeboxa (stąd nazwa Silver Toe). Cała reszta cholewki będzie już w tradycyjnym wydaniu, czyli połączenie białej oraz czarnej skóry. Ten pierwszy kolor okupuje boczne panele. Z kolei skóra w czerni została użyta na przodzie oraz przy kołnierzu. Czarny język z wiązaniem oraz biało czarna podeszwa wieńczą projekt tego 35 letniego klasyka.

Według pierwszych zapowiedzi opisywane tu Jordan I pojawią się w damskiej rozmiarówce (trzymamy kciuki za duże rozmiary) 12 lutego 2021 roku. Będzie je można znaleźć w oficjalnym sklepie Jordan Brand.

Air Jordan 1 High „Silver Toe”
Black / Black – Metallic Silver – White
CD0461-001
12 Luty 2021

zajawka Air Jordan 1 High Silver Toe 1 zajawka Air Jordan 1 High Silver Toe 2 zajawka Air Jordan 1 High Silver Toe 3 zajawka Air Jordan 1 High Silver Toe 4

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: