Marka MRCNOIR albo jak kto woli M+RC of Paris, ostatnio znalazła się na językach a wszystko to za sprawą takich osób jak Lil Yachty, Lil Uzi Stach, Wiz Khalifa czy Playboi Carti, które chętnie sięgają po ciuchy tej firmy. Ponadto dzięki fotografiom Martina Mougeota, dzisiaj sprawdzimy jak najnowsze ciuchy tego brandu będą prezentowały się na tle londyńskich ulic.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to największy nacisk położono na kurtki, które dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz krojach. Nie zabraknie klasycznych jacket coach czy kangurek. Do tego dochodzą tzw. „szelesty” a uzupełnieniem stawki są bluzy i czapki z daszkiem.

mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-2 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-3 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-4 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-5 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-6 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-7 mrcnoirs-lookbook-for-latest-line-of-clothes-2016-8

Reklama
air jordan