- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Wyciekły zdjęcia nowej wersji Stussy x Nike Air Force 1 Mid w wersji „Fossil”

Kolejny dzień i kolejne przecieki. Tym razem w sieci pojawiły się dokładne zdjęcia nowej kolorystyki projektu Stussy x Nike Air Force 1 Mid. Mowa dokładniej o wariancie „Fossil”.

Jak dobrze pamiętacie, wspomniana wyżej dwójka ma za sobą wiele wspólny projektów, jak chociażby wydania Low z 2020 roku. W nawiązaniu do tamtejszych projektów powstała wersja widoczna poniżej. Średniej wysokości cholewka została skonstruowana z konopnego płótna zabarwionego na jasny kremowy kolor. Projekt dopełniono jaśniutką nicią na bocznym Swooshu, zapiętce i kilku drobnych detalach związanych z brandingiem kalifornijskiej marki. Kropką nad i jest emblemat w kontrastowej barwie umieszczony na zapiętce. Wszystko to ma być postawione na pożółkłej podeszwie.

Oczywiście na tym etapie trudno podać jakieś konkrety. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzących Stussy x Nike Air Force 1 Mid „Fossil” to od razu damy Wam znać. Premiera zapewne odbędzie się poprzez Nike SNKRS.

zajawka stussy x nike air force 1 mid fossil 1 zajawka stussy x nike air force 1 mid fossil 2 zajawka stussy x nike air force 1 mid fossil 3 zajawka stussy x nike air force 1 mid fossil 4 zajawka stussy x nike air force 1 mid fossil 5

LINK DO NIKE SNKRS

Sourcesolebyjc
- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: