- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZapowiedź kolaboracji Undefeated x Nike Air Max 90

Zapowiedź kolaboracji Undefeated x Nike Air Max 90

W sieci pojawiły się pierwsze donosy mówiące o tym, że już w przyszłym roku zobaczymy w sprzedaży kolaboracyjny projekt Undefeated x Nike Air Max 90.

Przyjaźń pomiędzy streetwearowym brandem z Los Angeles a sportowym gigantem z Oregonu trwa już kilka dobrych lat, zresztą możecie sprawdzić nasz kompletny przewodnik po kolaboracjach Undefeated x Nike, z którego dowiesz się wszystkiego na temat ich wspólnych przedsięwzięć.

Wróćmy jednak do głównego tematu, czyli zbliżającej się kolaboracji. Według zapowiedzi w sprzedaży pojawią się aż trzy różne kolorystyki, które opisuje się następująco: Platinum Tint / Platinum Tint – Sail, a także Black / Black – Anthracite – Rush Pink oraz Pacific Blue / Vast Grey – Vivid Purple. Niestety, ale zdjęcia sampli jeszcze nie wyciekły, ale bądźcie spokojni, trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawi się coś godnego uwagi to od razu damy Wam znać.

Oczywiście szczegóły premiery butów Undefeated x Nike Air Max 90 owiane są jeszcze tajemnicą, ale zapowiedzi donoszą o premierze w pierwszym kwartale 2020 roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: