- Reklama -NIkeNIke

Zapowiedź nowej wersji adidas Yeezy Boost 350 V2 „Yeshaya”

Kanye West i jego designerzy w zespole adidas powoli szykują się na przełom 2019 i 2020 roku. W modelu adidas Yeezy Boost 350 V2 czeka nas spora ofensywa, ponieważ do zapowiadanych wcześniej „Yeezreel” oraz „Yecheil” dołącza właśnie wariant „Yeshaya”.

Nowy wariant będzie nietypowy pod kilkoma względami. Pomimo tego, że jest to wersja V2 to brakuje w niej pętelki na zapiętce oraz boczna smuga jest ciut inna niż w pierwszych wydaniach. A druga kwestia to kolory, na które zdecydowali się designerzy. Zrezygnowano z jednokolorowej opcji w odcieniach bieli, czerni lub beżów i brązu, a w zamian postawiono na fiolet w górnych partiach cholewki, jaskrawą żółć na przodzie i tyle, a także szare boki i czarną smugę idącą w bocznych sektorach cholewki. Buty według zapowiedzi mają pojawić się w wersji normalnej oraz odblaskowej.

Buty adidas Yeezy Boost 350 V2 „Yeshaya” pojawią się jako ostatnie z całej wspomnianej tu trójki, a będzie je można kupić w sklepie adidas w styczniu 2020 roku, więc pozostało tylko kilkanaście tygodni.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Yeshaya 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: