- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylFashionEfektem kolaboracji Off-White x Mr Porter jest kolekcja "Modern Office"

Efektem kolaboracji Off-White x Mr Porter jest kolekcja „Modern Office”

Ten wpis poświęcimy na zapowiedź kolaboracji Off-White x Mr Porter, która przyniesie nam ekscytującą i specjalną kolekcję Modern Office, która jest nowym wyobrażeniem na temat stylu tradycyjnego i nowoczesnej odzieży sportowej, inspirowanej przez nowe pokolenie pracowników i ich miejsca pracy.

Duet w postaci sklepu z odzieżą męską i Virgila Abloha projektując nową kolekcję Modern Office skupił się na tempie zmian, ewolucji i nowoczesności, tworząc szeroką gamę odzieży i akcesoriów. Skorzystali oni z szeregu ekskluzywnych materiałów, takich jak wełna, filc, bawełna i ciężkie płótno. Ogólnie cała kolekcja będzie obejmowała aż 44 pozycje, a na poniżej załączonych fotografiach możecie poczuć jej klimat i charakter.

Poszczególne pozycje z kolekcji Off-White x Mr Porter „Modern Office” będą wyceniane w przedziale od $60 USD do $1440 USD, a premiera ustawiona jest n 21 stycznia.

Off-White x Mr Porter Modern Office 1 Off-White x Mr Porter Modern Office 2 Off-White x Mr Porter Modern Office 3 Off-White x Mr Porter Modern Office 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: