- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

CD Projekt Red ogłasza prace nad nową odsłoną gry Wiedźmin (The Witcher)!

CD Projekt Red właśnie ogłosił, że kolejna część serii gier „Wiedźmin” (The Witcher) jest obecnie w fazie rozwoju, co rozpocznie nową sagę serii.

Seria gier Wiedźmin oparta na książkach o tym samym tytule autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, wystartowała w 2007 roku. Stała się trylogią, po wydaniu w 2011 roku tytułu The Witcher 2: Assassins of Kings i The Witcher 3: Wild Hunt w 2015 roku. Chociaż seria ma dodatek, ta nadchodząca gra będzie pierwszym samodzielnym wydaniem od czasu zakończenia trylogii. Na chwile obecną nie podano jeszcze tytułu nowej edycji.

Na zdjęciu tytułowym widać dopisek A New Saga Begins, a to może oznaczać brak Geralta, a w grze może się pojawić nowy bohater. A może wcielimy się w rolę dorosłej Ciri, kto wie, czas pokaże.

Jedyna informacja jaka się pojawiła to ta, która mówi o przejściu z REDengine na Unreal Engine 5 i rozpoczęciu wieloletniego partnerstwa strategicznego z Epic Games. Współpraca obejmuje nie tylko licencjonowanie, ale także rozwój techniczny Unreal Engine 5. Dzięki wykorzystaniu gotowych narzędzi, producentowi ma być łatwiej przygotować nową grę, odznaczającą się wysokim poziomem oprawy graficznej oraz lepszym dopracowaniem mechanik.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: