- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday

Zapowiedź zestawu Nike Air Max 1 „City Pack”

Co Air Max Day, a raczej Air Max Month pozostało już kilka tygodni, więc w sieci zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji o tegorocznych wydaniach z poduszką w podeszwie. Dziś wyciekły do sieci zdjęcia modelu Nike Air Max 1, który pojawi się w dwóch wersjach tworzących „City Pack”.

Zestaw będą tworzyły wersje nawiązujące do dwóch stolic: Londynu oraz Amsterdamu.

Ta pierwsza będzie zdominowana przez odcienie szarości i przełamana niebieskim Swooshem i brązowym sztruksem przy pięcie. A propos materiałów, to oprócz wspomnianego sztruksu znajdziemy tu również skóra, włochaty zamsz, siateczka i kilka innych. Dopełnieniem jest Baby Swosh na boku cholewki oraz niebieska linia, która nawiązuje do rzeki Tamizy przepływającej przez stolicę Anglii.

Z kolei wariant powstały w nawiązaniu do stolicy Niderlandów to odcienie jasnej szarości na przodzie cholewki oraz na kołnierzu i brązowo ceglant panele umieszczone na bocznych sektorach buta. Tu również postawiono na różne materiały i rozwiązania jak chociażby delikatny zamsz, skóra czy sztruks. W tym przypadku zamiast Baby Swoosha widzimy 3 krzyże (XXX), które są symbolami św. Andrzeja i znajdują się w herbie miasta. Z kolei na pięcie umieszczono mapę kanałów z centrum miasta.

Na chwilę obecną szczegóły dotyczące premiery butów Nike Air Max 1 „City Pack” owiane są tajemnicą, ale mówi się o premierze w połowie marca w internetowym sklepie Nike.

Nike Air Max 1 London City Pack Nike Air Max 1 Amsterdam City Pack

- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: