- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Mamy pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 KO „Paisley”

Mamy pierwsze zdjęcia Air Jordan 1 KO „Paisley”

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że już niedługo na sklepowe półki powrócą Air Jordan 1 AJKO w kolorystyce „Chicago”. Okazuje się, że nie będzie to jedyne takie wydanie, bo za rogiem czeka całkiem nowy wariant „Paisley”. Jego pierwsze zdjęcia znajdziecie w dalszej części wpisu.

AJKO to wydanie, które nie bazuje jak klasyczne Jordany na cholewce ze skóry czy zamszu, a wprowadza w zamian panele z płótna. W naszym przykładzie zabarwiono je na kolor ciemnogranatowy i dopieszczono białym wzorem Paisely, którego możecie kojarzyć z bandan. Cholewkę dopełnia granatowy komplet sznurówek oraz skórzany ciemnogranatowy Swoosh. Wszystko to ma być osadzone na białej podeszwie idealnie dopieszczającej ciemną cholewkę.

Premiera w internetowym sklepie Jordan Brand odbędzie się w ciągu najbliższych kilku tygodni, więc sprawdzajcie na bieżąco.

zdjecia Air Jordan 1 ko paisley 1 zdjecia Air Jordan 1 ko paisley 2 zdjecia Air Jordan 1 ko paisley 3 zdjecia Air Jordan 1 ko paisley 4 zdjecia Air Jordan 1 ko paisley 5

Sourceryivibes
- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: