- Reklama -NikeNike

Wyciekły zdjęcia nowych Air Jordan 3 „Neapolitan”

Kolejny tydzień i mamy zapowiedź kolejnej świeżynki od Jordan Brand. Dziś przed Wami zdjęcia całkiem nowej wersji Air Jordan 3 w kolorystyce „Neapolitan”, które niedawno wyciekły do sieci.

Bohater tego wpisu należy do grupy tych prostych i spokojnych wariantów, ale w ciekawym i kuszącym ujęciu. To co jest charakterystyczne dla tego wydania i wyróżnia go na tle innych to przede wszystkim kolory umieszczone na podeszwie. Widzimy tam pożółkłą bazę dopieszczoną jasnym pastelowym różem pod piętą i i kawowym brązem od spodu.

Co do cholewki to nie dzieje się tam nic nadzwyczajnego, ponieważ otrzymujemy klasyczną białą konstrukcję ze skóry. Oczywiście wokół toeboxu oraz na bokach pięty umieszczono panele ze wzorem Elepehant Print. Kropką nad i są oczka na sznurówki oraz Jumpman na języku w pastelowym różu.

Według pierwszych zapowiedzi opisywane Jordan III pojawią się w sklepie Jordan Brand w połowie maja. Buty będą dostępne w damskiej rozmiarówce.

Air Jordan 3 WMNS „Neapolitan”
White / Dark Mocha – Atmosphere – Sail
CK9246-102
15 Maj 2022

zdjecia Air Jordan 3 Neapolitan CK9246-102 1 zdjecia Air Jordan 3 Neapolitan CK9246-102 2 zdjecia Air Jordan 3 Neapolitan CK9246-102 3 zdjecia Air Jordan 3 Neapolitan CK9246-102 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: