- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia butów Dragon Ball Z x adidas EQT Support ADV Mid...

Dokładne zdjęcia butów Dragon Ball Z x adidas EQT Support ADV Mid „Shenlong”

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia kolejnego modelu wchodzącego w skład projektu Dragon Ball Z x adidas Originals. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie buty adidas EQT Support ADV Mid, które można skojarzyć z taką postacią jak Shenlong.

Projekt butów nawiązuje oczywiście do wspomnianego wyżej smoka. Mamy zatem cholewkę z przędzy Primeknit, lekką i przewiewną, którą zabarwiono w odcieniach zieleni. Z przodu cholewki widzimy ciemne pasy na jaśniejszym tle, natomiast tył to kolor żółty z czerwonymi napisami. Akcenty na tyle oraz na boku pokryte są smoczymi łuskami, a trzy paski na boku mamy w kontrastowej czerni. Całość będzie stała na biało czerwonej podeszwie.

Niestety, ale buty Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid „Shenlong” będą bardzo mocno limitowane. Kupicie je (jak się Wam poszczęści) za kilka tygodni w sklepie pod tym linkiem.

Już za chwilę w sklepach pojawią się pierwsze modele z tego projektu: adidas Yung-1 ‘Frieza’ oraz adidas ZX500 RM „Son Goku”. A pod tym linkiem zobaczycie jak wyglądają wszystkie kartony złożone razem

Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid Shenlong-1 Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid Shenlong-2 Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid Shenlong-3 Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid Shenlong-4 Dragon Ball Z x EQT Support ADV Mid Shenlong-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: