- Reklama -NIkeNIke

Grant Taylor ujawnia swoje Nike SB Blazer Mid nawiązujące do linii ACG

Grant Taylor, zawodowy skater teamu Nike SB, pokazał właśnie swój następny projekt stworzony z amerykańską marką spod znaku Swoosha. Będą to nowe Nike SB Blazer Mid nawiązujące do linii ACG.

Pierwsze co się rzuca w oczy to nietypowe materiały na cholewce, ponieważ na przodzie widzimy zamsz, na boku skórę, a cały tył powstał z wytrzymałego płótna. Każdy z wymienionych materiałów będzie zabarwiony na brązowo. Projekt dopełnia czarny Swoosh z tworzywa oraz rzucające się w oczy fioletowe akcenty. Mamy tu na myśli zapiętkę oraz język, przy którym widać okrągłe hikingowe sznurówki. Fani amerykańskiej marki od razu wyłapią kolorystyczne nawiązania do Nike ACG Mowabb OG sprzed lat. Jako ciekawostkę podamy fakt, że na języku umieszczono metkę na wzór tej z linii ACG. W trójkącie zamknięto litery GTP oznaczające Grant Taylor Pro. Kropką nad i wydaje się być czarna podeszwa z nakropieniem w bieli.

Na tym etapie trudno powiedzieć kiedy opisywane tu buty Grant Taylor x Nike SB Blazer Mid pojawią się w skateshopach, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Do tego czasu zapoznajcie się z załączonymi zdjęciami.

zdjecia grant taylor x nike sb blazer mid acg 1 zdjecia grant taylor x nike sb blazer mid acg 4 zdjecia grant taylor x nike sb blazer mid acg 2 zdjecia grant taylor x nike sb blazer mid acg 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: