- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersJuż niedługo premiera kolaboracyjnych Patta x New Balance 991

Już niedługo premiera kolaboracyjnych Patta x New Balance 991

Współpraca na linii Patta x New Balance to żadna nowość, zresztą całkiem niedawno razem wypuścili model New Balance 920. Teraz oba zespoły zasiadły do stołu, na którym czekały na nich New Balance 991. Owocem ich wytężonych prac jest poniżej prezentowana kolorystyka.

Z połączenia doświadczeń powstał stonowany projekt bazujący na połączeniu wysokiej klasy zamszu, syntetyka i siateczki. Czasami wydaje się ze dobre rzeczy powinny być skomplikowane, ale ten projekt udowadnia, że spokojne kolory mogą zrobić całą robotę.

Zamszowe panele mamy w pastelowym różu, a towarzyszą im skórzane elementy w kolorze beżowym. Wspomniane kolory pojawiają się w akompaniamencie stalowej szarości na siateczce. Podobny kolor widzimy jeszcze na sznurówkach. Srebrna szarość okupuje nie tylko wyściółkę, ale również język i boczną eNkę z białą obwolutą. Wszystko to zostało postawione na biało beżowej podeszwie z technologią Abzorb. Kropką nad i wydaje się być biały napis z nazwą amsterdamskiego butiku umieszczony przy kołnierzu.

Buty Patta x New Balance 991 mają się pojawić w sprzedaży już 29 stycznia w ich sklepie online. Do tego czasu zapoznajcie się dokładniej z modelem poprzez wklejone w tym wpisie zdjęcia.

Patta x New Balance 991 1 Patta x New Balance 991 2 Patta x New Balance 991 3 Patta x New Balance 991 3 Patta x New Balance 991 4

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: