- Reklama -NikeNike

Tak będą wyglądały kolaboracyjne Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low

Ekipa Nike SB jest jedną z najbardziej płodnych jeśli chodzi o kolaboracyjne projekty. Ich najnowszym dzieckiem będą Dunk Low w specjalnej wersji zaprojektowanej przez Skate Like a Girl.

Na wstępie wyjaśnimy kim jest partner ekipy NSB. Jest to organizacja non-profit, która stara się „stworzyć inkluzywną społeczność poprzez promowanie zaufania, przywództwa i sprawiedliwości społecznej poprzez jazdę na deskorolce”.

Rezultatem wymiany pomysłów są buty, które zestawiają na cholewce kremowe zamszowe panele na bazowych elementach z nakładkami, które również wykonano zamszu, tyle że zabarwionego na kolor bordowy. Projekt ożywiają sztruksowe czerwone Swooshe oraz biała podeszwa z jasnobrązowym gumowym spodem.

Oficjalne logo Skate Like a Girl znajduje się na językach z odwróconym logo Swoosh, a wkładki zostały pokryte ręcznie rysowanymi deskorolkami.

Nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery butów Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low, ale prawdopodobnie zobaczymy je na rynku w nadchodzących miesiącach.

Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low 1 Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low 2 Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low 4 Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low 3 Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low Skate Like a Girl x Nike SB Dunk Low 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: