- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersMamy zdjęcia specjalnego wydania Stingwater x Nike SB Dunk Low

Mamy zdjęcia specjalnego wydania Stingwater x Nike SB Dunk Low

Marka Daniela Kima Stingwater będzie kolejnym partnerem ekipy Nike SB. Owoc ich spotkania, czyli specjalną wersję butów Nike SB Dunk Low, możecie sprawdzić na dołączonych fotografiach.

Obie strony kolaboracji wywiązały się z powierzonego im zadania z nawiązką i zadbały o szczególny design tej kultowej sylwetki. To co pierwsze rzuca się w oczy to przede wszystkim krwisto czerwona skórzana cholewka, którą uzupełniają nakrapiane na biało panele. Mamy tu na myśli tył cholewki, okolice wiązania oraz przód. Mało tego, na bocznych sylwetkach zabrakło klasycznego Swoosha, a w zamian zamontowano malutki Jewel Swoosh z tworzywa.

Wszystko to ma spoczywa na lodowo przezroczystej podeszwie z napisem „Plant Emoji With Eyes” od spodu. Natomiast na zielonych wkładkach umieszczono napis „Please don’t step on me, I’m trying to GROE”. Białe sznurówki, specjalna metka na języku i odwrócony napis Nike na zapiętkach to zwieńczenie ich wspólnej myśli.

Na chwilę obecną szczegóły związane z dystrybucją, datą i formą premiery, jest jeszcze owiane tajemnicą. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na netami nadchodzących Stingwater x Nike SB Dunk Low to od razu damy Wam znać. Do tego czasu zapoznajcie się z galerią zdjęć.

Stingwater x Nike SB Dunk Low 1 Stingwater x Nike SB Dunk Low 2 Stingwater x Nike SB Dunk Low 3 Stingwater x Nike SB Dunk Low 4

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: