- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersZobacz dokładne zdjęcia nadchodzących Supreme x Nike Air Max 96 w wersji...

Zobacz dokładne zdjęcia nadchodzących Supreme x Nike Air Max 96 w wersji „Camo”

Współpraca na linii Supreme x Nike, która ma przynieść nam limitowane wydanie Air Max 96 nie skończy się na wariancie „Black”. Do sieci wyciekły również zdjęcia kolorystyki określanej mianem „Camo”.

Zastosowane rozwiazanie, które wyróżnia to wydanie na tle innych (mowa o przezroczystych silikonowych okienkach), pojawia się również u bohatera tego wpisu. Tyle, że tym razem czarna skórzana cholewka została zastąpiona dobrze znanym wzorem kamuflażu woodland. Ciemnozielone, brązowe i czarne plamy zostały przełamane czerwonym brandingiem nowojorskiej marki i Nike, które zostały umieszczone na języku. Projekt dopełnia ciemna podeszwa oraz wyściółka ciemnej zieleni, a także czerwone wkładki z nazwą Supreme, które widać przez wspomniane okienka.

Oczywiście na tym etapie trudno powiedzieć kiedy Supreme x Nike Air Max 96 „Camo” trafią do sprzedaży, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Oczywiście o wszystkim poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Trzymamy kciuki, żeby buty były osiągalne nie tylko w sklepie internetowym nowojorskiej marki, ale również Nike SNKRS.

Supreme x Nike Air Max 96 Camo 1 Supreme x Nike Air Max 96 Camo 2 Supreme x Nike Air Max 96 Camo 3 Supreme x Nike Air Max 96 Camo 4

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: