Strona główna Styl Sneakers Undercover zapowiada kolaboracyjne projekty Nike Dunk High

Undercover zapowiada kolaboracyjne projekty Nike Dunk High

Kilka dni temu Jun Takahashi zaprezentował nowości swojej marki Undercover na tegoroczną jesień i zimę. Dziś dokładamy do tego pierwsze zdjęcia butów Nike Dunk High, które będą częścią wspomnianej kolekcji.

To nie będzie pierwszy raz kiedy japoński designer miał na warsztacie ten koszykarski klasyk z lat ’80. Tyle, że tym razem projekt wydaje się być jednym z najbardziej stonowanych i minimalistycznych. Cała cholewka w obu kolorystykach, białej oraz czarnej, będzie zabarwiona tylko i wyłącznie na jeden kolor. Przy czym podeszwa w kolorze cholewki jest dodatkowo nakropiona kontrastową barwą.

Jednak najważniejsze wydają się tu być napisy umieszczone w tylnych sektorach cholewki. Na jednej pięcie widzimy „CHAOS”, a na drugiej „GLEICHGEWICHT”, czyli po naszemu balans. Z kolei na kołnierzu pojawiają się napisy „NEUES” oraz “NEUER”.

Oczywiście szczegóły premiery butów Undercover x Nike Dunk High owiane są jeszcze tajemnicą. Jak tylko dowiemy się kiedy buty pojawią się w sklepie Nike to od razu damy Wam znać.

Undercover x Nike Dunk High Black 1 Undercover x Nike Dunk High Black 2 Undercover x Nike Dunk High White 1 Undercover x Nike Dunk High White 2

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: