- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Przed Wami świeża kolekcja zegarków Casio Vintage

Na ekranach Waszych urządzeń zobaczycie kolekcję zegarków Casio Vintage, która powstała z inspiracji kultowym wzornictwem Casio minionych dekad. Odkrywając legendarne propozycje będziecie mogli cieszyć się zegarkami, które są bestsellerami w historii mody.

Projektanci japońskiej marki przy pracach nad tegorocznym zestawem zegarków 'podróżowali’ dekada po dekadzie by przywrócić wszystko co najlepsze z danego okresu. Ich podróż obejmowała okres od lat ’70 aż po ’90.

 

Z lat ’70 serwują nam modele z brokatową tarczą oraz warianty z okrągłą kopertą. W latach ’80 japoński gigant wprowadził do swojej oferty kultowy zegarek z kalkulatorem C-80 „microcomputer”. Dziś na sklepowych półkach możemy zaobserwować jego unowocześnioną wersję, więc fani takiego designu i funkcji mogą zacierać ręce.

Przenosząc się do lat ’90 projektanci przypominają sobie o modelu A1000 z linii Premium. Zegarki w tej linii wykonane są przy użyciu najnowszych technologii i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Casio Vintage stale uzupełnia kolekcję o modele inspirowane swoimi hitami minionych dekad. W Polsce zegarki są do ogarnięcia w sklepach TimeTrend oraz ich sklepie internetowym.

zegarek casio A7000WEGL-3AEF płócienny pasek inspiracja lata 70 zegarek casio B640WGG-9EF brokatowa tarczainspiracja lata 70 zegarek casio A171WEMB-1AEF inspiracja modelem CASIOTRON z lat 70 zegarek casio CA-53WF-2BEF inspiracja modelem MINICOMPUTER z lat 80 zegarek casio A700WEMG-9AEF złoty klasyk inspiracja lata 80 zegarek casio A1000MA-7EF linia premium inspiracja lata 90 (3) zegarek casio A1000MGA-5EF linia premium inspiracja lata 90 (2)

LINK DO SKLEPU

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: