- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaSupreme i Jacob & Co. wydają luksusowe zegarki z diamentami

Supreme i Jacob & Co. wydają luksusowe zegarki z diamentami

Jeśli myślałeś, że widziałeś już wszystko od Supreme, wtedy ekipa z Nowego Jorku staje na wysokości zadania i zaskakuje raz jeszcze. Tym razem z Jacob & Co. wydają luksusowe zegarki z diamentami.

Jak zapewne część z Was wie, produkty znanego wśród raperów projektanta biżuterii nie są tanie. Oczywiście przy zegarkach Supreme nie będzie inaczej. Zegarki o tarczach 40 oraz 47 milimetrów będą wycenione na poziomie odpowiednio $12,000 oraz $14,000.

Jak można się było spodziewać, te zegarki z limitowanej edycji są wykonane ze stali nierdzewnej i mają ponad 50 „genialnych” białych diamentów na kopercie (52 na 40 mm i 51 na 47 mm), a także lakierowaną tarczę i pasek ze skóry aligatora w kolorze czerwonym lub czarnym. Aha, i na wypadek, gdybyś chciał zabrać je na basen, są wodoodporne do 30 metrów.

Na tarczy oprócz normalnego czasu będziemy mogli sprawdzić czas w Nowym Jorku, Tokio i Paryżu. Do tego dochodzi czerwone Box Logo Supreme oraz napis Fuck ’em. Zresztą sami sprawdźcie dołączone poniżej zdjęcia.

Niestety dostępność będzie dość ograniczona. Jeśli dysponujesz zbędnymi drobniakami to te błyszczące i kolorowe zegarki Supreme x Jacob & Co. będą miały swoją premierę już 22 października w ich sklepie online. Powodzenia w walce z botami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jacob & Co. for Supreme.

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

zegarki Supreme x Jacob Co 1

zegarki Supreme x Jacob Co 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: