- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Neighborhood wraz z marką Kalita wypuszcza zestaw dla miłośników kawy

Jeśli nie wybrałeś się z Neighborhood na kamping to japoński brand ma dla Ciebie coś jeszcze ciekawszego. Przed Wami zestaw do parzenia kawy, który powstał przy udziale marki Kalita.

Streetwearowy brand z Tokio serwuje nam wszystko czego potrzebujemy do zaparzenia wyśmienitej kawy (która przyda się podczas przeglądania naszego magazynu). Centralnym punktem jest oczywiście młynek do kawy. Model Nice Cut G jest wyposażony w żarna ze stali molibdenowej i osiem rozmiarów mielenia regulowanych co 0,5 stopnia, co daje łącznie 15 stopni grubości. Do tego dochodzi miarka, dripper ze stojakiem i kubkiem, a także czajnik. Wszystko oczywiście obrandowane nazwą tokijskiego brandu.

Premiera zestawu do zaparzenia kawy metodą przelewową Neighborhood x Kalita będzie miała miejsce w ich sklepie online już 7 maja.

zestaw do kawy neighborhood x kalita 1 zestaw do kawy neighborhood x kalita 2 zestaw do kawy neighborhood x kalita 3 zestaw do kawy neighborhood x kalita 4 zestaw do kawy neighborhood x kalita 5 zestaw do kawy neighborhood x kalita 6 zestaw do kawy neighborhood x kalita 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: