Jedna z barwniejszych postaci w świecie futbolu, szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimovic, który jeśli w jednym sezonie nie strzeli przynajmniej kilku bramek rodem z PESa czy FIFY to jest chory, zaprezentował ostatnio swój najnowszy projekt a dokładnie sportową markę odzieżową A-Z.

Trzeba przyznać, że przy promocji tego brandu ogarnął trollowanie na eksperckim poziomie, gdyż na zwołanej konferencji wszyscy spodziewali się, że ogłosi swoje przejście do angielskiego klubu Manchester United. Jednak nic z tych rzeczy. Wszystko rozegrało się w stylu Zlatana, na jego warunkach.

Mamy zatem do czynienia z lookbookiem w formie zdjęć, na których oczywiście widnieje Ibrahimovic a do tego dochodzi jeszcze specjalna reklamówka. Natomiast, jeśli chodzi o ubrania to jak pisaliśmy na początku, jest mocno sportowo. Nie zabraknie specjalnych, przylegających do ciała koszulek, longsleeve’ów, krótkich spodenek a także legginsów.

Całość prezentuje się się naprawdę dobrze. Dlatego koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową A-Z.

zlatan-az-sportswear-1 zlatan-az-sportswear-2 zlatan-az-sportswear-3 zlatan-az-sportswear-5 zlatan-az-sportswear-6 zlatan-az-sportswear-7

Reklama
air jordan