- Reklama -NikeNike

Zwiastun polskiego filmu dokumentalnego „Kicksoholics”

Wczoraj wieczorem pojawiła się bardzo ciekawa informacja, bowiem szykuje nam się polski film dokumentalny, mający na celu zaprezentowanie ludzi, których pasją są buty sportowe. Nie zabraknie tutaj takich terminów jak Sneakerheads, Kicks Freaks czy wyżej wspomniane już w tytule Kicksoholics.

Dla samych bohaterów tej produkcji, obuwie to nie tylko element garderoby – to zdecydowanie coś więcej. Jest to pewien symbol oraz sposób na ponowne przeniesienie się do świata beztroskiego dzieciństwa. Pamiętajcie o tym, że osoby posiadające tak wielkie kolekcje (niektóre liczą nawet 400 par), nie zawsze chodzą w butach, które uda im się dorwać np. poprzez wielogodzinne wypatrywanie perełek na aukcjach internetowych czy kilometrowe wyprawy, by wziąć udział w „campowaniu” przed sklepem.

Co ciekawe, Kicksoholicy to nie tylko młodziaki, ale często już ustatkowane i dojrzałe jednostki, zajmujące poważne stanowiska. Na koniec posłużymy się zdaniem umieszczonym pod zwiastunem – Jeśli jarasz się butami, to ten film jest dla Ciebie. Jeśli nie jarasz się butami, to po tym filmie zaczniesz!

Oczywiście zapraszamy do sprawdzenia tego video, a także odwiedzenia oficjalnego profilu Kicksoholics na Facebooku – kliknij tutaj.

[youtube rZakgJGLgL4 630 450]

Bez_tytułu_11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: