- Reklama -NikeNike

Primitive wydało właśnie drugą cześć swojej wiosennej kolekcji

Ten wpis może zawierać linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, możemy otrzymać prowizję. Ty nie płacisz nic więcej.

Streetwearowy brand Primitive, za startem którego stoi między innymi skater Paul Rodriguez, powraca do nas wraz z drugą częścią swojej wiosennej kolekcji.

Kluczowymi propozycjami w kolekcji są bluzy i koszulki z grafikami No Regrets oraz Laurel Graphic. Tuż obok pojawia się jeszcze lekka kurtka w stylu roboczym z doszytym kapturem. Rzecz jasna w ofercie znalazło się kilka innych projektów, głównie T-shirtów i bluz z kapturem. Uzupełnieniem tego zestawu są czapki z daszkiem oraz skateboardowi decki. Wszystkie wymienione propozycje (oprócz kurtki i decków) są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Nowości z drugiego dropu wiosennej kolekcji Primitive znajdziecie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie, zapoznajcie się poniższą galerię zdjeć.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: