Nike Dunk Low znów przyciąga uwagę – tym razem w barwach „Dark Obsidian/Green Frost.”
Klasyczne szarości Light Pumice oraz głęboki odcień Obsidian połączono z miętową Green Frost, tworząc subtelny, lecz odważny akcent, który podkreśla styl i dodaje świeżości.
Przygotowana na jesień wersja została zaprojektowana z myślą o trwałości i komforcie – wykończona gładką skórą w szarości i granatowym denimem, co czyni ją idealnym wyborem na uliczne stylizacje. Dodatek w postaci midsoli w kolorze pożółkłej bieli nadaje lekko vintage’owy wygląd, co nawiązuje do korzeni modelu, a gumowa podeszwa zapewnia przyczepność. Całość idealnie przełamują miętowy Swoosh i zapiętka.
Premiera butów zaplanowana jest na 30 października 2024 roku. Będą dostępne w wybranych sklepach Nike Sportswear oraz online.
Nike Dunk Low
Light Pumice / Dark Obsidian – Coconut Milk – Green Frost
FB8895-001
30 Październik 2024
529,99 PLN











