SAGE NATION zaprezentowało kolekcję na wiosnę i lato 2027 podczas Paris Fashion Week. Projektant Sage Toda Nation rozwija znane archetypy marki i wprowadza nowe kroje w kategoriach odzieży wierzchniej, koszul, spodni i szortów. Marka stawia na luźne, pudełkowe sylwetki oraz tkaniny wybierane ze względu na charakter i rzemieślniczą jakość.
SAGE NATION konsekwentnie trzyma się filozofii „Power of Five” – japońskiej koncepcji ograniczonej palety barw. Brąz, czerwień, błękit, biel i szarość tworzą fundament kolekcji i budują spójną narrację sezonu.
Kolekcja na pierwszą połowę 2027 trafi do sprzedaży w sklepie internetowym marki, londyńskim flagshipie przy Netil House oraz u wybranych detalistów. SAGE NATION po raz kolejny udowadnia, że minimalizm i precyzja koloru mogą definiować charakter całej kolekcji.






























