- Reklama -NikeNike
Strona głównaBiznes10 najdroższych kicksów w pierwszym kwartale 2017

10 najdroższych kicksów w pierwszym kwartale 2017

Mamy początek maja, więc najwyższa pora podsumować pierwszy kwartał bieżącego roku (to jest od 1 stycznia do 31 marca). Przed Wami dwa arcyciekawe zestawienia wykonane przez 'giełdę’ SockX zajmującą się tylko i wyłącznie butami.

Na pierwszym wykresie widzimy zestawienie 10 najdroższych butów na rynku. Cena to średnia wyliczona na podstawie ofert na rynku wtórnym, od resellerów. Jeśli obserwowałeś sneakersowy rynek to zapewne obstawiałeś, że w pierwszej piątce znajdą się takie pozycje jak KAWS x Air Jordan IV, VLONE x Air Force 1, oraz “Zebra” YEEZY Boost 350 V2. Nikt jednak nie obstawiał, że pierwsze miejsce zajmą Air Jordan 31 „Gold” z NBA All Star Game! Ich średnia cena na rynku to $3,605 USD.

Pozostałe miejsca zajmują Vapormax powstałe w kolaboracji z COMME des GARÇONS, przywrócone ponownie do sprzedaży LeBrony 1 oraz Air Jordan 12 i zestaw Atmos z Air Jordan 3 i Air Max 1.

10 najdrozszych kicksow w pierwszym kwartale 2017

Drugi wykres pokazuje już inną kwestię. Przedstawiono tu łączny obrót, czyli ilość par pomnożoną przez ich wartość. Tu najwięcej działo się wokół wspomnianych “Zebra” YEEZY Boost 350 V2. To właśnie one mocnym przytupem wskakują na pierwsze miejsce. Drugie miejsce również należy do Yeezy, ale do wersji Black / Red.

W pierwszej dziesiątce widzimy jeszcze aż cztery wersje butów adidas Ultra Boost oraz dwie modelu Air Jordan 12. Pierwszą dziesiątkę zamyka zestaw Atmos z Air Jordan 3 i Air Max 1.

10 najdrozszych kicksow w pierwszym kwartale 2017-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: