- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Dwie kolejne wersje butów z kolaboracji adidas x Dragon Ball Z

Nadchodzący zestaw Dragon Ball x adidas Originals powoli rośnie w siłę. Po wersjach adidas Kamanda “Majin Buu”, a także adidas Yung-1 „Fireza” oraz adidas Prophere „Cell” do sieci wyciekły kolejne dwie kolorystyki. Tym razem są to adidas Ultra Tech oraz EQT Support ADV Mid, które były wzorowane odpowiednio na Vegeta i Shenlong.

Pierwszy model Ultra Tech to leciwe już biegówki z początku lat ’90, które powrócą już kolejny raz. Projektanci niemieckiej marki postawili tu na charakterystyczne barwy jakie miał Vegeta. Mam tu na myśli kolor niebieski, żółty oraz biały. Całość będzie stała na czarnej podeszwie.

Z kolei model EQT Support ADV Mid to świeży projekt z tego roku. Cholewka wykonana z lekkiej i przewiewnej przędzy Primeknit została zabarwiona w kolorach, które można skojarzyć z taką postacią jak Shenlong. Są to przede wszystkim zieleń i kolor żółty, którym towarzyszy czerwień.

Jeszcze konkretów co do premiery butów adidas x Dragon Ball Z nie znamy. Jak tylko czegoś się dowiemy to od razu damy Wam znać. Śledźcie nas uważnie. Buty powinny pojawić się w na koniec wakacji w sklepie pod tym linkiem.

adidas x Dragon Ball Z ultra tech vegeta adidas x Dragon Ball Z eqt support adv shenlong

- Reklama -Air Jordan 13Air Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: