Jak ten czas szybko leci. Hiszpański sneaker butik 24Kilates obchodzi już swoje 10-lecie i z tejże okazji wspólnie z marką Asics serwuje kolaboracyjny projekt bazujący na butach Gel Respector. Całość nosi tytuł Virgen Extra.

Inspiracją do zaprojektowania tego wydania była oliwka z oliwek, czyli jeden z towarów eksportowych Hiszpanii. Konstrukcja oparta jest o różne faktury i materiały, widzimy tu między innymi skórę, gładki oraz perforowany zamsz, czy coś na wzór satyny. Paleta barw na jaką się zdecydowano porusza się po odcieniach zieleni, beżu oraz fioletu, jest to nawiązanie do oliwek Arbequina. Na wkładkach widzimy specjalne grafiki, doszło specyficzne pakowanie, wszystko w oliwkowym klimacie. Barcelońska ekipa zawsze przykłada się do detali i pudeł, robią to świetnie.

Premiera butów Asics Gel Respector w hiszpański sklepie 24 Kilates ustawiona jest na 9 stycznia, tydzień później będą dostępne u najlepszych dealerów azjatyckiej marki.

24 Kilates x ASICS GEL-Respector-Virgin Extra-1 24 Kilates x ASICS GEL-Respector-Virgin Extra-2 24 Kilates x ASICS GEL-Respector-Virgin Extra-3 24 Kilates x ASICS GEL-Respector-Virgin Extra-4 24 Kilates x ASICS GEL-Respector-Virgin Extra-5

Reklama
air jordan