To się nazywa promocja produktu a zarazem obchodzenie rocznicy w wielkim stylu! Mianowicie butik 24 Kilates ma już 10 lat na karku a z tej okazji postanowił nawiązać współpracę z ekipą Crep Protect.

Kolaboracja zaowocowała specjalną limitowaną edycją spreju, który ma za zadanie ochronić Twoje ulubione buty. Jednak na tym nie koniec zabawy. Motywem przewodnim są sztabki złota, więc i puszka tego specyfiku przypomina nam wyżej wspomniany kruszec. Do tego dorzucono jeszcze video-zajawkę i konkretne zdjęcia, które przedstawiają specjalną grupę, mającą za zadanie wykraść ten produkt z banku.

Więcej informacji u źródła, czyli na oficjalnej stronie internetowej 24 Kilates.

1.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 2.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 4.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 5.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 6.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 7.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 8.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 9.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 10.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab 11.-Crep-Protect-x-24-Kilates-Gold-Bar-Collab

Reklama
air jordan