- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakers24 Kilates x Le Coq Sportif Flash – Red / White –...

24 Kilates x Le Coq Sportif Flash – Red / White – Blue

Ponad tydzień temu mieliśmy okazję wspomnieć Wam o bardzo ciekawej, hiszpańsko-francuskiej współpracy. Mianowicie butik 24 Kilates połączył siły z marką Le Coq. Wówczas news dotyczył krótkiej video-zajawki i kilku zdjęć wykonanych w studiu. Natomiast, dzisiaj dokładamy do tego zdecydowanie lepsze fotografie w plenerze.

Oczywiście efektem tej kolaboracji jest świeży wariant kolorystyczny modelu Sportif Flash. Co do wyglądu tych butów to zdecydowanie dominuje tutaj jeden kolor, a dokładnie wyrazista czerwień, która bardzo dobrze współgra z białą podeszwą i niewielkimi błękitnymi akcentami. Do tego dochodzą, także czarne elementy.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to znamy oficjalną datę premiery. Już 26 października pojawią się one na oficjalnej stronie internetowej 24 Kilates, a także m.in. w Hanon. Trzymajcie rękę na pulsie, bo jest to edycja limitowana.

24-kilates-le-coq-sportif-flash-1 24-kilates-le-coq-sportif-flash-2 24-kilates-le-coq-sportif-flash-3 24-kilates-le-coq-sportif-flash-4 24-kilates-le-coq-sportif-flash-5 24-kilates-le-coq-sportif-flash-6 24-kilates-le-coq-sportif-flash-8 24-kilates-le-coq-sportif-flash-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: