- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakers24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 ‘King Kobra’

24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 ‘King Kobra’

Po pracach projektowych trwających wiele tygodni na sklepowych półkach pojawia się właśnie nowa kolaboracja 24 Kilates x Mizuno, która odbyła się na modelu Wave Rider 1. Nazwa przedsięwzięcia to ‘King Kobra’ i jest ono częścią programu Kazoku.

Inspiracją chłopaków z hiszpańskiego sklepu była Kobra Królewska, czyli największy jadowity wąż na świecie, który występuje na terenach południowo wschodniej Azji, w tym w Tajlandii gdzie znajduje się drugi sklep 24 Kilates. Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy obu zespołów ponownie podnieśli poprzeczkę i stworzyli buty z najwyższą dbałością o szczegóły, by mieć pewność, że zapadną w pamięć.

Mamy zatem cholewkę biegówek z końcówki lat ’90, w której zestawiono ze sobą granatową siateczkę z dużymi oczkami z elementami imitującymi skórę kobry, gdzie widać połyskujące łuski w złocie i czerni. Towarzyszą temu panele z zamszu i odblaskowych materiałów. Na boku widnieje czarny branding, czyli running bird i dwa pasy w złocie, dochodzi do tego kilka dodatków w czerni i wyściółka w kolorze czerwonym. Całość została osadzona na białej podeszwie jako nawiązanie do biegówek z lat ’90.

Widoczne tu buty 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 „King Kobra” będą miały swoją premierę w ich obu sklepach już 27 października. Natomiast globalna premiera ustawiona jest za dwa tygodnie. Prawdopodobnie wpadną do polskiego sklepu Chmielna 20 Lab.

24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-1 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-2 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-3 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-4 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-5 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-6 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-7 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-8 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-9 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-10 24 Kilates x Mizuno Wave Rider 1 King Kobra-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: