- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwear40s & Shorties prezentuje wspólną kolekcję z Off The Hook

40s & Shorties prezentuje wspólną kolekcję z Off The Hook

Zagraniczny brand 40s & Shorties po ostatniej kolaboracji z jednym z najlepszych strip klubów w Los Angeles Sam’s Hofbrau, skierował swoje siły na ekipę z Off The Hook, tworząc kolejny zestaw odzieżowy. Ponadto i w tym przypadku do całości dorzucono lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje niebieski coach jacket, wyposażony dodatkowo w kołnierz. Po lewej stronie umieszczono biały podpis O T H a po prawej mamy już nawiązanie do 40s & Shorties. Do tego dochodzą t-shirty, posiadające spore grafiki na plecach. Nie zabraknie longsleeve’ów a uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci skarpetek i chust.

Zobacz więcej na oficjalnej stronie internetowej 40s & Shorties.

40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook1 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook2 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook3 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook4 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook5 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook6 40s & Shorties prezentuje wspolna kolekcje z Off The Hook7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: