
Kilka tygodni temu Virgil Abloh ogłosił koniec projektu pod szyldem Off-White x Nike „The Ten” i wszyscy zastanawiali się czy to koniec ich wspólnych przedsięwzięć, ale jak głoszą plotki 2019 rok przyniesie nam kolejne projekty!
W sieci pojawiły się pierwsze informacje, że pod koniec bieżącego roku założyciel Off-White i dyrektor kreatywny Louis Buitton zobaczymy efekty wielotygodniowych prac nad modelem Dunk Low. Virgil ma zaprojektować aż trzy nowe kolorystyki, które mają wjechać na sklepowe półki w październiku bieżącego roku. Każda ma być wykonana ze skóry.
Teraz pojawiają się pytania: czy to będzie w klimacie wcześniejszych kolaboracji z cudzysłowem i dekonstrukcją? Czy bazą będą buty spod znaku Nike czy Nike SB? Czas pokaże, jak tylko zdobędziemy nowe informacje to od razu damy Wam znać.
W międzyczasie przeczytajcie artykuł: Oto 6 kwestii, które sprawiły, że Nike SB Dunk wróciły ze świata zmarłych
