Z całego zestawu butów powstałych na linii South Park x adidas pokazywaliśmy już Forum Low „AWESOM-O”, NMD R1 „Kenny”, a także Superstar „Kyle” oraz Stan Smith „Stan Marsh”. Dziś dokładamy kolejny wariant Forum Low, który powstał na wzór Cartmana.
Cholewka tego koszykarskiego klasyka z lat ’80 została wykonana z pluszowej skóry, która ma odwzorować pulchnego Cartmana. Zgodnie z jego ubiorem całość została zabarwiona na czerwono. Następnie dopieszczono ją żółtymi i niebieskimi akcentami odnoszącymi się do jego czapki. Mamy tu na myśli sznurówki, zapięcie na rzep oraz wyściółkę i obudowę pięty. Żółte dłonie zostały przeniesione na stabilizator pięty. Projektanci niemieckiej marki wieńczą cały projekt czarnymi trzema paskami na boku oraz biało czarną podeszwą. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie i oceńcie podobieństwo.
Cała kolekcja butów South Park x adidas zostanie wydana 21 marca 2022 roku. Buty będą sprzedawane wyłącznie w sklepie Foot Locker.










