- Reklama -NikeNike

Kolekcja butów South Park x adidas wreszcie pojawi się w sprzedaży

W zeszłym roku wielkim hitem okazały się South Park x adidas Campus 80s “Towelie” i to była tylko kwestia czasu, jak obie strony zaserwują nam kolejne propozycje. Przed Wami ogromna, bo 6 elementowa, nowa kolekcja butów South Park x adidas na tegoroczną wiosnę.

W skład kolekcji wchodzą cztery modele butów: adidas Forum Low, a także Superstar, Stan Smith i NMD. Część z nich wyjdzie w dwóch kolorystykach. Każda z nich ma odwzorować poszczególnych bohaterów tej kontrowersyjnej kreskówki. Mowa tu o takich postaciach jak Cartman, Kyle, Stan, Kenny, Professor Chaos, a nawet A.W.E.S.O.M.-O 4000.

south-park-adidas-forum-low-nmd-stan-smith

Na pierwszy ogień idą adidas Forum Low „AWESOM-O”. Odniesieniem do tego projektu jest piąty odcinek ósmego sezonu South Park. W odcinku Cartman przebiera się za robota o imieniu AWESOM-O, próbując zdobyć zaufanie Buttersa, by zdobyć od niego kompromitujące informacje, które pozwolą go zawstydzić. Zgodnie ze wzorem cholewka butów, którą wykonano ze skóry, jest zabarwiona na jasny odcień koloru brązowego. Następnie mamy adidas Forum Low z kolorami wzorowanymi na ficie Cartmana, czyli czerwienią, żółcią i kolorem niebieskim.

Kolejny jest Professor Chaos z turkusowym ubiorem i srebrnym kaskiem przeniesionym na cholewkę adidas NMD. Z kolei przy pomarańczowej wersji NMD wzorcem był nie kto inny jak sam Kenny. Chodzi dokładniej o pierwszy przypadek, w którym Kenny ginie więcej niż jeden raz w odcinku. Wskazuje na to szew w śródstopiu, który łączy postać z powrotem, a także mnóstwo odniesionych obrażeń i wstawka w przedniej części stopy z napisem „OMGTKK” (O mój Boże, zabili Kenny’ego).

Następne są adidas Stan Smith, przy projektowaniu którego główną inspiracją był kolejny bohater wspomnianej kreskówki. Stan Marsh, bo o nim tu mowa, pojawia się nie tylko w postaci grafiki na metce na języku, ale również przeniesiono jego postać (a raczej jej kolory) na całą cholewkę.

Zgodnie z kreskówkowa postacią Kyle’a, buty adidas Superstar nadchodzą w zielonej aranżacji, która przywodzi na myśl jego czapkę oraz spodnie. Bazą jest ciemnozielona skórzana cholewka dopełniona jasnozielonymi trzema paskami na boku i zapiętką, które wykonano z polaru.

Cała kolekcja butów South Park x adidas zostanie wydana 21 marca 2022 roku. Buty będą sprzedawane wyłącznie w sklepie Foot Locker.

South Park x adidas Forum Low AWESOM-O 4000 South Park x adidas Forum Low Cartman South Park x adidas NMD R1 V2 Professor Chaos South Park x adidas NMD_R1 Kenny South Park x adidas Stan Smith Stan Marsh South Park x adidas Superstar

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: