- Reklama -Nike Air Max 1Nike Air Max 1
Strona głównaStylSneakersProjekt South Park x adidas Campus 80 „Towelie” wychodzi z okazji święta...

Projekt South Park x adidas Campus 80 „Towelie” wychodzi z okazji święta miłośników marihuany

Kwiecień w sneakersowym świecie mija najczęściej pod znakiem celebrowania święta miłośników marihuany, które przypada na dzień 20 kwietnia. Jest to świetny moment by na sklepowe półki wrzucić unikatowe tematyczne projekty sneakersów. Właśnie z tejże okazji adidas wraz z ekipą South Park serwują nam wyjątkowa wersję butów adidas Campus 80 zatytułowaną „Towelie”.

To co sprawia, że podnosimy brwi i otwieramy szeroko oczy ze zdziwienia to fakt, że cholewka będzie wykonana z materiału… przypominającego ręcznik! Nie oszukujmy się, tego nie widuje się codziennie! Jego niebieskawo-fioletowe włókna współgrają z grafiką z dwoma oczami w górnej części języka, ukazując inspirację tej propozycji: Towelie.

„Towelie” to ósmy odcinek piątego sezonu amerykańskiego serialu animowanego South Park i 73 odcinek całego cyklu. Pierwotnie został wyemitowany w Comedy Central w Stanach Zjednoczonych 8 sierpnia 2001 r.

Chociaż jego głównym zmartwieniem jest nauczanie o tym, jak ważne są ręczniki („Don’t forget to bring a towel!”), Towelie jest tak samo – jeśli nie bardziej – zainteresowany osiąganiem haju ze swoimi piskliwym głosikiem: „Want to get high?”

Designerzy niemieckiej marki wywiązali się z powierzonego im zadania z nawiązką i zadbali o szczególny design, który zapamiętamy na lata. Wspomniana cholewka z fioletowego ręcznikowego materiału została dopełniona białymi akcentami w postaci trzech pasków na boku i zapiętki. Całość będzie stała na białej podeszwie.

Nie możemy zapomnieć o przemyślanych detalach. Wspomniane wyżej oczy pod ultrafioletem stają się półprzymknięte i przekrwione, prawie jak po wypaleniu mocnego jointa. Dodatkowo w języka pojawiają się skrytki (na wiadomo co), w których schowane będą dwa breloki do kluczy. Tuż nad nimi umieszczono napisy „Don’t forget to bring a towel!” oraz „I have no idea what’s going on”.

Buty powinny pojawić się w sklepie pod tym linkiem w okolicach 20 kwietnia. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

South Park x adidas Campus 80 „Towelie”
Chalk Purple / Footwear White
GZ9177
Kwiecień 2021

South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 1 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 2 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 3 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 4 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 5 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 6 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 7 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 8 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 9 South Park x adidas Campus 80 Towlie GZ9177 10

- Reklama -yeezy boost 380
- Reklama -yeezy boost 380

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: